Вистава-одкровення "Ангели не сплять"


Продюсерська агенція «P.A. production» представляє:
спектакль-одкровення "NO Смокінг" або "Янголи не сплять"


Прем'єра відбулася 31 жовтня та 3 листопада
Тривалість вистави – 2 години з антрактом

Постановна частина:
Автор п'єси: Філіп Леллюш
Переклад: Ірина Прохорова
Продюсер: Людмила Нечаєва
Режисер, сценографія та костюми: Дмитро Сарвін
Хореограф-постановник: Павло Івлюшкін

Актори:
Марк Бернштейн - Олександр Самусенко
Георгій Величко - Богдан Паршаков
Сергій Курков - Сергій Фролов
Черговий - Роман Федосєєв
Адвокат - Тетяна Саковська

Опис:
Ця заплутана та нетривіальна історія сталася під Новий рік. У центрі сюжету – троє чоловіків, які опинилися в камері попереднього ув'язнення за адміністративні правопорушення. Один - за куріння в недозволеному місці, другий - за п'янку, а третій - за керування без прав, з помітним перевищенням швидкості. Кожен із них поспішав до новорічного столу, щоб провести вечір із найближчими та рідними людьми. Але доля розпорядилася зовсім інакше... У п'єсі надзвичайно щільно переплетені жанри: комедія, соціальна драма, фарс.

І в ній немає хороших і поганих героїв. Це п'єса про нас із вами. Про те, як шкідливі звички можуть змінити наше життя. Це історія про кожного з нас, про наші дії та бездіяльність, про нашу реакцію на те, що відбувається навколо. П'єса дає відповіді на різні питання. Наприклад: Чи зовнішня свобода може гарантувати внутрішню свободу людини? Яка ціна успіху? Як право на вибір залежить від тих рамок, які ми самі собі вибудовуємо.

Можливо, саме тому дівчина — адвокат, яка прибула на допомогу трьом ув'язненим, безсила щось зробити, бо врятуватися від самого себе — неможливо; а черговий поліцейський виглядає настільки реалістично, що створюється враження, він прибув на виклик з найближчого відділення...